افزونه فرم‌ساز Contact 7 یکی از قدیمیترین و آشناترین افزونه‌های رایگان وردپرس می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد فرم‌های مختلفی را به صورت ساده و راحت ایجاد کنید.

معرفی افزونه فرم‌ساز Contact 7

این افزونه در عین سادگی و راحتی کار به شما اجازه ایجاد انواع فرم‌های منعطف را می‌دهد و شما می‌توانید با Add On که برای این افزونه طراحی شده است از امکانات بی‌نظیر این افزونه رایگان کمال استفاده را ببرید.

از جمله فرم‌های که شما می‌توانید با این فرم ساز ایجاد نمایید، فرم سفارش ,فرم تماس با ما، انواع فرم‌هایی استخدام، انواع فرم‌های نظرسنجی، فرم‌های شرطی و … را ایجاد نمایید.

فرم ساز 7 از انواع مختلف تگهای ورودی HTML مانند فیلد متنی, فیلد شماره تلفن, منوی انتخابی, دکمه‌های رادیویی و جعبه انتخاب، متن طولانی و … استفاده می‌کند.

برای جلوگیری از ارسال اسپم میتوانید از کپچای این افزونه که به صورت add on اضافه می‌شود استفاده کنید.

مزیت‌های افزونه فرم‌ساز Contact 7

معایب استفاده از Contact 7:

نکته: البته افزونه امکانات کاملی مثل افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس را ندارد اما برای افرادی که می‌خواهند بدون پرداخت هزینه فرم‌های مختلف داشته باشند این افزونه مفید می‌باشد.

برای استفاده از این افزونه کافی است آنرا در مخزن وردپرس و نصب کنید.

[maxbutton id=”3″]

همچنین بخوانید: آموزش‌های که در رابطه با نصب افزونه می‌تواند به شما کمک کند.

بعد از نصب و فعال سازی منو فرم تماس به منوهای پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود. که شامل زیر منوهای زیر می‌باشد.

خب! به صورت پیش‌فرض یک فرم همراه با نصب افزونه ایجاد می‌شود، شما می‌توانید از آن استفاده کنید و یا فرم‌های خودتان را ایجاد کنید.

خلاصه:

همانطور که مطالعه کردید افزونه Contact 7، یک افزونه ساده ولی سریع و کار راه انداز می‌باشد که شما به سادگی می‌توانید از آن در وب سایت خود استفاده کنید.