چگونه باید نام نویسنده در وردپرس تغییر دهیم؟

در پست جلوگیری از هک شدن وردپرس با مخفی کردن نام نویسنده گفتیم که اگر نویسندگان سایت شما نام کاربری و نام نویسنده یکسان داشته باشند و سایت شما در مقابل هک محافظت نشده باشد، امکان هک شدن وب سایت شما وجود دارد. خیلی از کاربران مبتدی نمی دانند چگونه باید نام نویسنده را در وردپرس تغییر داد؟در این آموزش یاد میگیرید چگونه نام نویسنده را تغییر بدهید.

دلایل تغییر نام نویسنده در وردپرس

همانطور که اشاره شد، اگر نام کاربری و نام نویسنده در وب سایت یکسان باشد احتمال هک شدن وب سایت شما وجود دارد از طرفی برای نامهای کاربری معمولا اسامی که ترکیب حروف و اعداد استفاده می شود، از نظر فنی نام کاربری روش حرفه ای برای نویسندگی وب سایت نیست، چرا که نام های منسجم و کامل بیشتر در ذهن مخاطبان باقی می ماند و از طرفی دیگر به موتورهای جستجوی وابسته به محتوا با نویسنده خاص کمک می کند. و از سوی دیگر نام تجاری شما ساخت می شود و کاربران شما با نام شما و نویسندگان سایت شما آشنا می شوند.

افزودن یا تغییر دادن نام نویسنده در وردپرس

برای اضافه کردن یا تغییر نام دادن، نام نویسنده وب سایت کافی است به بخش کاربران > شناسنامه وارد شوید.

اضافه کردن نام  به وردپرس برای استفاده از  نام در عوض نام کاربری بسیار راحت است.براحتی به بخش ” کاربران > شناسنامه شما ” مراجعه کنید.اگر گزینه کاربران را نمی بینید به این معناست که در وب سایتی که عضو هستید سمت مدیریت ندارید و فقط گزینه شناسنامه برای شما قابل رویت می باشد. حال مشابه با تصویر زیر در قسمت نام و نام خانوادگی و در قسمت لقب ضروری هم سمتی که در وب سایت دارید را وارد نمایید. پس از آن از بخش نمایش عمومی نام یک نام ترکیبی مناسب را انتخاب نمایید.

پس از انجام تغییرات را ذخیره نمایید. پس از این نامی که در وب سایت نمایش داده می شود نام انتخابی شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید