افزونه Content Views Pro

اگر شما هم از صفحات ساده و طراحی های یک دست فروشگاهی در قالبهای وردپرسی خسته شدید حتما به این فکر کردید که چطور می تونید صفحات با چیدمان بهتری داشته باشید اگه در اینترنت سرچ کنید حتما به نتایج مثل صفحه ساز وردپرس برخورد می کنید.

بله! شما می تونید از صفحه سازهای وردپرس مثل افزونه محبوب ویژال کامپوزر(Visual Composer) استفاده کنید اما گاهی پیش میاد که این افزونه با قالب شما سازگار نیست و مشکلاتی رو بوجود می‌آورد.

افزونه Content View Pro یک افزونه سبک و سازگار با اکثر قالب‌های وردپرس می‌باشد که بعد از نصب و فعالسازی افزونه کافی است به افزونه Content View Pro بروید و محتوایی که می‌خواهید نمایش داده شود را ایجاد کنید و ShortCode که در نهایت به شما داده می‌شود را در صفحات خود قرار دهید.

معرفی افزونه Content View Pro

Content View Pro می‌تواند محتوای مورد نیاز شما را به صورت شبکه‌ای و لیستی نمایش دهد. برای کار کردن با این افزونه شما نیازی به داشتن اطلاعات کدنویسی ندارید و به سادگی و تنظیم چند گزینه می‌توانید انواع مطالب موجود در سایت نظیر مطالب وبلاگ، محتوای نمونه کار، محصولات ووکامرس، نوشته و … را به صورت لیستی یا شبکه ای نمایش دهید.

ویژگی های افزونه Content View Pro

افزونه Content View به صورت ریسپانسیو طراحی شده و امکان تغییر رنگبندی و ظاهر را برای شما فراهم می‌کند.

افزونه را از لینک زیر دانلود کنید و آنرا نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه Content view

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید