ایجاد دکمه تماس در سایت

ایجاد دکمه تماس در سایت، به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که سریعتر و راحتتر به شماره تلفن شما دسترسی داشته باشند و با شما ارتباط بگیرند. بررسی‌های تجربه کاربری ثابت کرده است که اگر دکمه تماس در دسترس مشتری باشد تاثیر بسزایی در فروش محصولات دارد.

برای اضافه کردن امکان برقراری تماس در سایت وردپرسی شما نیاز به کدنویسی اختصاصی ندارید، امروز افزونه ای را به شما معرفی می‌کنیم که به سادگی این امکان برای شما فراهم می‌شود.

افزونه ایجاد دکمه تماس در سایت (WP Call Button):

افزونه دکمه تماس این امکان را به شما می‌دهد که فقط با چند کلیک، یک دکمه زیبا و مناسب بر روی وب سایت خود داشته باشید.

از آنجایی که اولویت اصلی طراحی این افزونه سادگی سفارشی سازی آن است، در بخش پنل مدیریت تمام گزینه‌هایی که مورد نیاز سفارشی کردن دکمه تماس در دسترس شماست که به راحتی می‌توانید با رنگبندی سایت شما سازگار شود و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی شما به راحتی می‌توانید دکمه زیبا و مناسب طراحی کنید.

دکمه WP Call کاملا ریسپانسیو می‌باشد و در انواع مختلف دستگاه‌ها( موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و دسکتاپ) به خوبی نمایش داده می‌شود. از طرفی این افزونه اهمیت بسزایی به سرعت و عملکرد بهینه و گرفتن رتبه‌های خوب از موتورهای جستجو اهمیت داده است و سعی کرده که کدنویسی بهینه ای را ارائه دهد.

پشتیبانی از شماره تلفن‌های ایران

در این افزونه شما به سادگی می‌توانید شماره تماس خود را وارد نمایید و با تعیین کد کشور و وارد کردن کد کشور از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

مکان‌های مختلف نمایش دکمه

شما به سادگی می‌توانید در هر بخشی از سایت که می‌خواهید دکمه تماس خود را قرار دهید. این گزینه امکان دیده شدن دکمه تماس و درصد بالای تماس توسط مشتری را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید دکمه ای که به صورت شناور در سایت باشد و با اسکرول در کنار صفحه حرکت کند یا به صورت ثابت در پایین صفحه قرار گیرد.

ایجاد دکمه تماس در سایت

حتی شما با استفاده از Google Analytics می‌توانید رفتارهای کاربر و کلیک آنها را بررسی کنید و ببینید موقعیت قرارگیری دکمه در صفحه و اینکه از کدام صفحه سایت کلیک شده است و چه تاثیری در فروش دارد را بررسی کنید و بر روی پلن‌های فروش برنامه‌ریزی داشته باشید.

ایجاد دکمه تماس در سایت

استفاده از شورتکد(shortcode) برای ایجاد دکمه تماس در سایت

علاوه بر امکان قرارگیری پیش‌فرض دکمه که افزونه به شما ارائه می‌دهد، شما می‌توانید با شورتکدی که افزونه ارائه کرده

است، در هر بخش از سایت که می‌خواهید دکمه تماس خود را قرار دهید. از جمله مکانهایی که می‌توانید دکمه تماس را فراخوانی کنید در پست‌ها، صفحات، ابزارکها و در سایدبارها می‌باشد.

سازگار با ویرایشگر کلاسیک و گوتنبرگ

اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می‌کنید می‌توانید از کد شورتکد(shortcode)، درون متن ویرایشگر استفاده کنید و اگر از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده می‌کنید، می‌توانید از ابزار دکمه تماس استفاده کنید.

سازگاری با سایر افزونه‌ها

WP Call با اکثر افزونه‌های مطرحی همچون، ووکامرس(WooCommerce)، فرم ساز WPForms و صفحه ساز المنتور(Elementor) سازگار است و بدون مشکل کار می‌کند.

سایر ویژگیهای WP Call:

  • اضافه کردن دکمه تماس به هر بخشی از سایت که می‌خواهید.
  • دکمه‌های شناور و قابل حرکت با اسکرول کاربر
  • تولید دکمه ثابت(استاتیک) با استفاده از کد کوتاه در ویرایشگرهای گوتنبرگ و کلاسیک
  • امکان نمایش دکمه تماس به بازدیدکنندگانی که از طریق موبایل سایت شما را بازدید می‌کنند.
  • امکان قراردادن دکمه تماس در ویجت‌ها و ابزارک‌ها
  • امکان طراحی و رنگ‌بندی دلخواه
  • امکان قراردادن دکمه در بخش‌های متفاوت در صفحه
  • امکان نمایش و مخفی کردن آیکن تلفن بر روی دکمه
  • امکان ردیابی کلیک‌ها توسط Google Analytics

این افزونه توسط شرکت Nextiva پشتیبانی می‌شود و در صورتی که بخواهید تلفن بین‌المللی داشته باشید می‌توانید به راحتی از این شرکت شماره تلفن دریافت و با این افزونه سازگار کنید.

شما می‌توانید این افزونه کاربردی را از لینک زیر دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید.

دانلود افزونه WP Call

راهنمای نصب افزونه در وردپرس