افزونه WP User Manager

افزونه WP User Manager

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید صفحه ورود و خروج کاربران در وردپرس داشته باشید و یا پروفایل متفاوتی به کاربران خود ارائه دهید. برای مدیریت کاربران در وردپرس افزونه های بسیاری وجود دارد. یکی از این افزونه های محبوب افزونه WP User Manager می باشد. که می تواند یک صفحه ورود و پروفایل زیبا و ساده ارائه دهد.

افزونه WP User Manager به شما امکان ایجاد یک پروفایل حرفه ای و قابل شخصی سازی را میدهد. شما می توانید برای فرم های ورود، ثبت نام، بازیابی رمز عبور به شکل دلخواه فرم هایی را ایجاد و از آنها در وب سایت وردپرسی خود استفاده کنید. WP User Manager یکی از بهترین افزونه های است که می توانید با آن کاربران وب سایت خود را مدیریت کنید.

WPUM یک راه حل ساده برای مدیریت جامع و یک پروفایل زیبا برای کاربران شما فراهم می آورد. WPUM یک افزونه قدرتمند و قابل انعطاف می باشد که به راحتی نصب و استفاده میشود.

Description

WP USER MANAGER

Managing your members, creating front-end profiles and custom login and registration pages should be easy. With this plugin, it finally is.

WP User Manager lets you create highly customizable user profiles. You easily add custom user registration, login and password recovery forms to your WordPress website. WP User Manager is the best solution to manage your users.

website | addons | documentation | support

SMART & EFFECTIVE

WP User Manager is a simple-to-use solution to manage your WordPress community and create beautiful user profiles. Powerful and flexible, yet easy to setup and use, WPUM takes care of all your users needs and saves you time.

دیدگاهتان را بنویسید